Mishel (pashyrey) wrote,
Mishel
pashyrey

литвин Ратушняк

Я саме хотів питати в ужгородців до кого ж у виборчій гонці примкнула парламентська повія №1 Сергій Ратушняк, котрий відомий тим що є рекордсменом по кількості міжфракційних переходів, як він сам вигулькнув у ЗМІ мов Пилип з конопель.
В Ужгороді цей нардеп гнівно заявив, що НУ вже таємно домовились з ПР про співпрацю. Що мене дуже повеселило. Адже мало того що Рата не належить до цих двох політсил, то він ще й забув на чому базується агітація його рідних литвино-зелених, котрі своєю метою декларують саме бажання звести воедино помараневих та блакитних. То що ж так розгнівило Ратушняка? Те що обійшлись без їх допомоги?

Хто в курсі підскажіть під яким номером Ратушняк у списках литвинів?
Не хочеться щоб ця ганьба Закарпаття знову потрапила в Раду. Цікаво чи є регіони аналогічні Закарпаттю по кількості депутатів за яких соромно? Закарпаття славне такими нардепами як Ратушняк, Шуфрич, Суркіс, Медведчук, цей, як його... ну котрого німці посадили з банку Словянський, бо дойчемарки крав... не памятаю вже імені. А ще Закарпаття свого часу прославилось єдиним(!!!) депутатом на весь парламент у якого не було навіть повної середньої освіти. Як вам депутат з 8-ми класами освіти? Між іншим той депутат за 4 роки депутатства встиг отримати повну середню освіту, потім вищу освіту й захистити кандидатську. Чим мабуть теж став унікумом в політикумі. Як кажуть,а вам слабо?
Між іншим ще одим рекордсменом був Медведчук, коли став депутатом-мажоритарником від Закарпаття. Він отримав рекордну по Україні підтримку в свому окрузі понад 90% голосів. Це при тому що він до регіону що його обрав немав жодного відношення й вперше туди приїхав напередодні виборів.

PS. А ваші регіони чим(ким) можуть похвалитися? :))
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments