Неваляшні цидулки Мішки Козака - автомобільне. Київ-Кіровоград-Київ
[Останні записи][Архів][Друзі][Дані користувача]
02:55 pm
[Посилання] |
автомобільне. Київ-Кіровоград-Київ Поїздка до славного міста Кіровоградазакінчилась не тльки підписанням договору з клієнтом. Довелось підписати ще три гаїшних протоколи. Всі три були анекдотичними.
Перший. Якесь село на черкащині. Зупиняють. - Знаєте за що зупинили? - Ні. Тицяє свого бластера. на ньому велике "79". Киваю, мовляв згоден, перевищив. В голові автоматом думка"на 19 км\год - фігня". Чекаюдоки намалюють протокол. Приносять підписати. Перечитую і офігіваю там "перевищив на 47 км\год". Питаю це звідки такі цифри? Для тупого мента виявляється 79 і 97 це одне й те саме. Після короткої суперечки просто вписую в протокол що не згідний і все було не так, у протоколі помилка, але перевищення визнаю.
Друге. Кіровоград. Тільки вїхав в місто. Зустрічні мигають. Вповільнююсь. Проїздю неквапливо повз "продавця полосатих палиць". Швидкість не набраю - чуже місто, треба зорієтуватись на міцевості. Це й рятує. За сотню метрів ще один стоїть, чатує на тих що розганятимуться. тільки но яйого проїхав як зясувалось що не туди повернув. Розвертаюсь і їду назад. Неквапливо бо памятаю що там дві засідки. Проїзджаю одну а другий мене зупиняє. Якого чорта - думаю? Те саме питаю. Виявляється за те що їхав в лівій смузі. Доки даїшник заповнює протокол їбу йому мізки, що в кіровограді найнегостинніші люди, бо блять зупиняти єдину на дорозі машину тільки за те що вона їде не в правій, а в лівій смузі це вже хєр зна що.
Третє. Вже Київ. Лівобережка. Корок. Коли загорівся червоний я стояв на зебрі. Світлофора не бачу, він десь надімною. Зрозумів що червоний тільки потомущо ломанули пішоходи. Дочекався доки всі пройдцть і неквапливо покотився вперед щоб не стояти на зебрі. За мить позаду сирена й мигалки. Коли почали грузити що забирать права мене вже тіпало від люті. Сказав що не треба мені казки розповідати про дніпровські суди, протокол має бути надісланийдо мене додому. А без прав я взагалі не вилізу з їх машини. "Де працюєте" - питає. Який дебіл вніс такий пункт як "місце роботи" в протокол??? В юридичній фірмі - нагло брешу і мабуть саме це на додатокдомого агресивного настрою зірало головну роль. Дають протоко, пишу туди як було насправді. Права віддали.
Ітого. Чекатиму вдома на три запрошення до суду. Потратив на довбойобів трохи нервів зате жодної копійки.
Tags: автомобили
|
|
| |
Як це "за те що їхав в лівій смузі"? відповідь - їхав згідно Правил, готувався до лівого повороту, завчасно переїхав до лівої смуги.
97 і 79 км/год це із сєрії "аффтар жжот"
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/44453265/1087258) | | From: | pashyrey |
| Date: | травня 15-е, 2008 02:03 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
про поворот влево я и написал в пояснении :)
мент пока писал протокол объяснил что поутрам им дают вводную "сегодня ловим по такому-то нарушению" и ментыобязны обеспечить протоколы на соответствующий пунктправил. Я так подозреваю что гаишное начальство просто осознано пытается завалить суды делами на штрафы по 1,7-3,4грн. дабы те в итоге самипотребовали "хай менты штрафуют а не мы!".
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/66985492/6910216) | | From: | andy_scott |
| Date: | травня 15-е, 2008 02:08 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
кстати вполне даже версия, насчет "завалить". зная контингент...
Второе - непонятно, а за остальные два -- справедливо, вот только бестолку. Вообще, если бы штраф хотя бы по 100 баксов взяли, то больше на зебру не заезжалось бы и скорость бы не превышалась. Что, на зебру специально в зад толкали? Перед ней никак нельзя было остановиться?
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/44453265/1087258) | | From: | pashyrey |
| Date: | травня 16-е, 2008 07:28 am (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
вероятно вы в пробках никогда не ездили. на переезд 3м зебры инода нужно неколько минут. Вменяли мне не въезд на зебру, а съезд с неё. По мнению гаишников ядолжен былтоять на ней и дожидаться зеленого света, хотя светофор был уже у меня за спиной. и по ПДД я имел полное право съехать с перекрестка пропустив пешеходов, запрещается только выезд на перекресток.
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/58312257/642197) | | From: | athensoh |
| Date: | травня 16-е, 2008 02:24 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
да я понимаю: пробки и все дела, но они, чаще всего, и создаются из-за участников движения. Вот есть хороший знак-предупреждение (у нас такого нет). Но, вообще странно, что остановили за съезд с перехода после перекрестка -- ведь по сути светофор уже остался позади.
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/44453265/1087258) | | From: | pashyrey |
| Date: | травня 16-е, 2008 02:39 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
ну за езду в левой полосе куда более странно :)
а значение этого заморского знака ятак и не понял.
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/58312257/642197) | | From: | athensoh |
| Date: | травня 16-е, 2008 02:49 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
Что-то вроде не блокируйте перекресток, иначе будет штраф и штрафные баллы (который ведут к конфискации прав).
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/44453265/1087258) | | From: | pashyrey |
| Date: | травня 16-е, 2008 03:16 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
у нас в ПДД есть норма что на перекресток нельзя выезжать если нет возможности с него съехать. Формально именно его я и нарушил. Но нормуэту никто не исполняет, иначе ваще никогда перекресток не проедешь.
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/58312257/642197) | | From: | athensoh |
| Date: | травня 16-е, 2008 03:39 pm (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
потому что, как мы видим, невозможно заставить водителей ее исполнять :)
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/13557417/594267) | | From: | drug123 |
| Date: | травня 21-е, 2008 11:52 am (UTC) |
|---|
| | | (Link) |
|
Кодекс України про адміністративні правопорушення ( http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=5&nreg=80731-10) 1. Ст. 122: "Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину ... тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян." Перший випадок - взагалі, з ходу говорити: "79? Чудово, я згоден, що перевищив, і дуже вибачаюся з цього приводу, але в зв'язку з тим, що перевищення менш ніж на 20 км/год, будьласка, попереджайте мене зараз усно, як передбачено законодавством, віддайте мені моє водійське посвідчення - і я поїду." 2. Та сама ст. 122: "Недодержання водіями вимог дорожніх знаків, розмітки проїзної частини шляхів або безпечної дистанції, порушення правил зупинки і стоянки, розташування транспортних засобів на проїзній частині ... тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 0,2 до 0,5 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян." Тут все правильно, потрібно робити як вже рекомендували - "Готувався до лівого повороту, завчасно зайняв ліву смугу згідно вимог правил дорожнього руху". Якщо в цій ситуації непідходящий розклад, наприклад це місце, де немає лівого розвороту на протязі наступних двох км ;о), то краще написати, що об'їзжав запарковану машину трохи раніше, і невчасно повернувся в свій ряд, і дописати, що просиш згідно ст. 122 обмежитися усним попередженням. 3. Не зважаючи на обурення, вони праві в претензіях, але неправі в забиранні прав. Як правильно поводитися в таких ситуаціях - чудово розписав Володарський: http://community.livejournal.com/kiev_avto/113648.htmlТре статтю від Володарського собі розрукувати і возити з собою, я думаю. Сьогодні так і зроблю.
![[User Picture]](http://p-userpic.livejournal.com/44453265/1087258) | | From: | pashyrey |
| Date: | травня 21-е, 2008 11:58 am (UTC) |
|---|
| | Re: Reply to your entry... | (Link) |
|
дякуюза цікаву статю.
щодо п.1 то тамбув ньюанс. Коли я побачив на продемонстрованому "фонарі"цифру 79 і миттю вирахував що перевищення 19 то спершу полегшено зітхнув. В принципі я завжди в населених пунктах стараюсь не перевищувати відмітку 80, саме памятаючи що до 20 зайвих - прощаються. Але як виявилось я не помітив знаку "обмеження 50". Тобто порушення було однозначно. Мене тільки обурило намагання змінити 79 на 97. |
|